Stolica przyciąga młodych ludzi

W Warszawie nowe mieszkania nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Kupców nie brakuje, a więc i inwestorzy chętnie podejmują się nowych inwestycji. Jedną z nowszych jest osiedle w dzielnicy Ochota. Dobra lokalizacja i spokój, a jednocześnie dobra komunikacja z centrum stolicy sprawia, że zainteresowanych osób jest już sporo. Przewidziano budowę 250 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 60 m kwadratowych oraz kilka lokali przeznaczonych na działalność handlową.

Projekty wnętrz dostępnych mieszkań oraz lokali można obejrzeć na stronie internetowej dewelopera oraz w jego siedzibie w Warszawie. Mimo iż zakończenie budowy zaplanowano na drugi kwartał bieżącego roku, wolnych mieszkań codziennie ubywa. Niezdecydowanych przekonać mają atrakcyjne warunki cenowe mieszkań oraz możliwość skorzystania z programu dofinansowań rządowych do kredytów mieszkaniowych.

Architektura krajobrazu wokół osiedli również powinna zadowolić najbardziej wymagające rodziny z dziećmi. Wokół osiedla planowo ma się pojawić kilkadziesiąt drzew i krzewów. Na terenie osiedla mają stanąć również dwa duże i nowoczesne place zabaw. Wszystko zostało zaprojektowane przez biuro architektury Orange Studio.

Dodatkowo, w pobliżu mamy dostęp do nowo otwartego przedszkola i szkoły podstawowej. Do użytku przewidziano również parking podziemny z 220 miejscami parkingowymi. Atrakcyjności oferty dopełnić może fakt, że z końcem bieżącego roku zaplanowano otwarcie centrum handlowego 4 km od osiedla, a w nim kilkadziesiąt sklepów spożywczych i przemysłowych i odzieżowych oraz kino i siłownia.