Jak urozmaicić filmy?

dron umozliwia inny wymiar filmowania

Ciekawe plenery zachęcają do uwieczniania krajobrazów oraz niecodziennych zjawisk i sytuacji. Kiedy znajdujemy się w otoczeniu budzącym zachwyt, to ręka często sama sięga po aparat lub kamerę. Zdjęcia i filmy nakręcone przy zastosowaniu drona są o wiele bardziej zjawiskowe, a to sprawia, iż filmowanie dronem zaczyna nabierać coraz mocniej na popularności.

Powiedzmy to wprost – w ostatnim czasie bardzo popularne stało się kręcenie filmów za pomocą drona. Mały, latający robocik ma wbudowaną kamerę, często o bardzo dobrych parametrach. Ponieważ można wznieść się nim na bardzo dużą wysokość, to zyskujemy dostęp do ujęć, o których kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć.

Latanie i filmowanie dronem na początku może wydawać się skomplikowane. Potrzeba wprawy, żeby zyskać pewność, że urządzenie poleci tam gdzie chcemy. Dla osób początkujących bardzo ciekawą opcją jest wynajem drona. Nie musimy od razu inwestować w zakup własnego sprzętu, a możemy go za niewielką opłatą przetestować. W każdym większym mieście, np. takim jak Kraków, można znaleźć wypożyczalnię.

Planując wyprawę z dronem musimy jednak znać miejscowe przepisy. Nie we wszystkich miejscach można go używać. Przykładowo nie można nim latać w pobliżu lotnisk i baz wojskowych. Kiedy upewnimy się, że możemy nim bez przeszkód latać po danej okolicy, to pozostaje tylko cieszyć się tym doświadczeniem. Nakręcone za pomocą drona filmy będą wspaniałą pamiątką i niesamowitym przeżyciem.

Istnieje również możliwość zamówienia usługi filmowanie dronem i jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na imponującym filmie, a sami nie mają potrzeby i chęci uczenia się obsługi drona. Na takie filmowanie dronem często decydują się nowożeńcy oraz firmy, by uzyskać idealny film reklamowy.

Sprawdź tutaj: http://www.rentgrandfox.pl/dron/ | Filmowanie Dronem Kraków